Oddajemy hołd

Naturalnemu pięknu

Zanurz się w bujnym kwiatowym świecie, gdzie nasze deliktane i eleganckie kompozcyje sprawią, że Twój ślub stanie się niezapomnianym wydarzeniem. Pełnym uroku i harmonii. Pozwól nam uczestniczyć w Twoim szczególnym dniu, a my stworzymy dla Ciebie kwiatową opowieść, która będzie trwać wiecznie.


Już, zaraz

Wasz Ślub!

Chcemy dołączyć do Was w tym wyjątkowym dniu i stworzyć niezapomniane aranżacje! Niezależnie czy szukacie efektownej dekoracji kwiatowej, czy pełnej stylizacji swojego wielkiego dnia będziemy zaszczyceni współpracą z Wami. Od bukietu ślubnego, przez kwiaty na ceremonię, aż po pełną aranżację stołów i instalacje wiszące - marzysz o tym? My to zrealizujemy!


Ukwiecimy Cię !

To właśnie my od ponad 8 lat uwkiecamy Was w Krakowie! Nasze piękne realizacje rozkwitły w malowniczych zakątkach Polski, a doświadczenie zdobyte również za granicą daje nam pewność, że spełnimy Wasze marzenia nawet poza krajem!

Lata praktyki nauczyły nas, że istotne jest stworzenie spójnej koncepcji dla Waszego przyjęcia z dbałością o każdy szczegół. Dzięki naszemu obszernemu zapleczu możemy dostarczyć dodatki takie jak obrusy, serwetki, podtalerze, strefę chill-out i zadbać o papeterię czy krzesła. Naszym celem jest dbanie o każdy wizualny detal, aby Wasze przyjęcie było jedyne w swoim rodzaju. Gotowi jesteśmy wyruszyć w podróż marzeń razem z Wami!


Jesteśmy tutaj aby urzeczywistnić Waszą wziję.

Jak pracujemy?

Każdy ślub jest dla nas wyjątkowy, dlatego też do każdej oferty podchodzimy indywidualnie. Co najważniejsze? Najpierw musimy potwierdzić dostępność terminu. Twój termin jest dostępny, super! Możemy działać dalej. Przygotowujemy moodboard na bazie przesłanych przez Was informacji w korespondencji mailowej. Umawiamy się na pierwsze niezobowiązujące spotkanie, na którym możemy sobie omówić wstępną koncepcję dekoracji. Dekoracje wpadły Wam w oko? Super! To teraz podpisujemy umowę rezerwacji terminu i później działamy już bliżej ślubu. Około 3/4 miesiące przed ślubem rozpoczynamy dogrywanie wszystkich detali. A potem... Czas szybko leci i widzimy się na Waszym ślubie z pięknymi kwiatami! ♡


Video

Tell your brand's story through images.

Ślub w plenerze?

Nie ma problemu! Kochamy plenerowe śluby, ponieważ otwierają przed nami nieograniczone możliwości tworzenia magicznych chwil. Pracując w zgodzie z naturą, mamy szansę nie tylko tworzyć, ale także dopełniać jej piękno, dodając nasz kwiatowy akcent.

Plenerowe śluby są dla nas wyjątkowe, pełne magii i naturalnego uroku. Prawdziwe pole do popisu dla naszej kreatywność. Nie boimy się nietypowych warunków pracy, wręcz przeciwnie - uwielbiamy atmosferę niecodziennych miejsc. Tworzenie ceremonii w niekonwencjonalnych lokalizacjach to dla nas nie tylko praca, ale także pasja, która pozwala nam przekształcać Wasze marzenia w rzeczywistość.

ZMIEŃ SWOJE MARZENIE W RZECZYWISTOŚĆ

Zobacz wybrane realizacje Petite Fleur

Kochasz nasz kwiatowy styl?

Nie zwlekaj, napisz do Nas! ✿

Wypełnij formularz poniżej. Wrócimy do Ciebie w ciagu kilku dni, aby potwierdzić dostępność terminu i przedstawić Ci cały proces.

Dodatkowe informacje: