"Szalone pomysł na aranżacje, które wydają się
niemożliwe do zrealizowania, są dla nas inspiracją, a nie przeszkodą."

✿ ✿ ✿

Witajcie w naszym

Magicznym Świecie

Gdzie od ponad 8 lat przenosimy marzenia i emocje w zapierające dech w piersiach bukiety oraz aranżacje kwiatowe. Nasza pracownia florystyczna to nie tylko miejsce, to serce, w którym tkwi pasja i miłość do natury.
Nasza kreatywność nie zna granic, a my jesteśmy gotowi je przekraczać, aby
spełnić Wasze marzenia.

Szalone Idee

Niekonwencjonalne podejście

prowadzą do powstania najpiękniejszych i najbardziej unikalnych projektów. W wolnych chwilach planujemy dla Was inpirujące warsztaty. Nasze warsztaty to nie tylko okazja do nauki, to także czas spędzony
razem, pełen radości i inspiracji. Dlaczego? Ponieważ kochamy nie tylko tworzyć, ale również dzielić się naszą wiedzą i pasją z Wami. To
niezwykłe doświadczenie, które łączy ludzi i tworzy magiczną atmosferę, pełną kreatywności i wspólnoty.

Nasi klienci

Lokalnie na Kazimierzu

Urok kamienic i bogata historia tego miejsca sprawiają, że nie moglibyśmy sobie wymarzyć lepszej lokalizacji do tworzenia naszych wyjątkowych aranżacji.

Niezwykłe Rozwiązania

Z zamiłowaniem do nietypowych rozwiązań uwielbiamy tworzyć niepowtarzalne bukiety, aranżacje i inne kompozycje, doskonale dopasowane do Waszych osobistych potrzeb i wyjątkowych gustów. Razem z Wami szukamy inspiracji, aby stworzyć niezapomniane i spersonalizowane dzieła sztuki kwiatowej.

Lokalni dostawcy/ogrodnicy

W naszej pracowni florystycznej stawiamy na zrównoważoną współpracę z lokalnymi ogrodnikami w sezonie letnim, co umożliwia nam korzystanie z najświeższych kwiatów, dostarczanych do naszych rąk zaledwie kilka godzin po ich ścięciu.

🌸 Jeszcze nie subskrybujesz? 🌿

Otrzymaj jako pierwszy newsletter z informacją o warsztatach, nowościach i świeżo ściętą dawkę florystycznej wiedzy. 👌🏼

Bez ściemy - spamu i marketingowego bełkotu!

Nagłówek

Text który tutaj jest wpisany

Nagłówek

Tutaj text o warsztatach