TYPE YOUR SEARCH HERE

Twój koszyk jest pusty.

Top
Image Alt

Warsztaty Bukieciarskie

Ślub w Jurcie - Zręczyce 51

WARSZTATY BUKIECIARSKIE

Podczas warsztatów pokażemy Wam jak ułożyć przepiękny bukiet z sezonowych kwiatów. Nauczymy Was techniki skrętoległej. Opowiemy Wam wszystko i cięciu i kondycjonowaniu kwiatów. Porozmawiamy również chwile o teorii dobierania kolorów abyście mogli tworzyć bukiety ze swobodą i pełną kreatywnością.

15 Maja 2022

Dla Kogo?

Nie ważne czy jesteś domowym pasjonatą kwiatów, pielęgnujesz swój mały ogródek i chciałabyś umieć ułożyć ze swoich kwiatów piękny bukiet czy poprostu chcesz spędzić z nami odrobinę czasu i zreklasować się. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my! Nie ważne czy miałeś okazuję już z nami pracować.

15 Maja 2022

Cudowna lokalizacja

Mając tak piękny maj nie moglibyśmy sobie pozwolić aby warsztaty odbyły się w zamknięciu, więc z przyjemnością zapraszamy Was do pięknych Jurt w Zręczyce 51. Startujemy o godz. 12:30. Pamiętajcie ,że po warsztatach otrzymacie drobny upominek od nas, zdjęcia, konspekt oraz Wasze bukiety zabieracie ze sobą do domu! *przez cały dzień serwujemy kawę, herbatę, wode i będą słodkie przekąski

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR
You don't have permission to register.