TYPE YOUR SEARCH HERE

Twój koszyk jest pusty.

Top
Image Alt

Warsztaty Wianki Suszone

6 Listopada

WARSZTATY Wianki Suszone - Jesiennne

Dołącz do nas i upleć w radosnej atmosferze suszony wianek, który pięknie będzie mógł być ozdobą Twojego wnętrza nawet przez wiele miesięcy! Wykonane wianki uczestnicy zabierają do domu.

Warsztaty dla każdego

O której ?

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 15:00. Na warsztaty musicie zabrać ze sobą tylko dobry humor i swoją kreatywność - jeśli jednak macie z nią odrobinę problemu to nie martwice się odnajdziemy ją i pobudzimy abyście stworzyli nie powtarzalne wianki! Otrzymacie od nas cały potrzebny materiał do pracy.

Warsztaty dla każdego

Odczarowujemy suszone kwiaty!

Będziemy pracować na cudownych suszonych roślinach, które zapewne pokochacie! Suszone kwiaty powracają w wielkim stylu i doskonale sprawdzają się jako dekorację w nowoczesnych wnętrzach. Będziemy pracować na suszonych trawach, dmuszku jajowatym, kraspedi, eukaliptusie, ostach i wielu wielu innych odmianach suszonych roślin, które postaram się Wam odpowiednio przedstawić :). Wasz upleciony wianek może być dekoracją na ścianie czy w innym wymarzonym miejscu tak długo jak tylko będziecie chcieli! Suszone rośliny nie mają daty ważności przez co mogą nas długo cieszyć.

Dla Kogo?

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my! Więc spokojnie jeśli jeszcze nic nie umiesz a kochasz kwiaty i chcesz rozpocząć z nimi przygodę to te warsztaty są też dla Ciebie!

Lokalizacja

Warsztaty odbędą się w w naszym warsztacie przy Placu Wolnica 9/17. W cichym zakątku kwiatowym Kazimierza, schowanym w podwórzu 🙂

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR
You don't have permission to register.