TYPE YOUR SEARCH HERE

Twój koszyk jest pusty.

Top

Warsztaty Wianki Wielkanocne

9 KWIETNIA 2022

WARSZTATY Wianki Wielkanocne

Dołącz do nas i upleć w radosnej atmosferze wielkanocny wianek, który pięknie będzie mógł być ozdobą Twojego wnętrza! Wykonane wianki uczestnicy zabierają do domu.

Warsztaty dla każdego

O której ?

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 11:00. Na warsztaty musicie zabrać ze sobą tylko dobry humor i swoją kreatywność - jeśli jednak macie z nią odrobinę problemu to nie martwice się odnajdziemy ją i pobudzimy abyście stworzyli nie powtarzalne wianki! Otrzymacie od nas cały potrzebny materiał do pracy.

Warsztaty dla każdego

Odczarowujemy suszone kwiaty!

Będziemy pracować na cudownych suszonych roślinach, które zapewne pokochacie oraz typowo wielkanocnej zieleni jak bukszpan i innych cudownych dodatkach jak jajeczka, piórka itd.

Dla Kogo?

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my! Więc spokojnie jeśli jeszcze nic nie umiesz a kochasz kwiaty i chcesz rozpocząć z nimi przygodę to te warsztaty są też dla Ciebie!

Lokalizacja

Warsztaty odbędą się w w naszym warsztacie przy Placu Wolnica 9/17. W cichym zakątku kwiatowym Kazimierza, schowanym w podwórzu 🙂

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR
You don't have permission to register.