TYPE YOUR SEARCH HERE

No products in the cart.

Top
Image Alt

Warsztaty Rosochate Wianki Świąteczne

12, 18 oraz 19 GRUDNIA 2021

WARSZTATY Rosochate Wianki Świąteczne

Dołącz do nas na zimowe warsztaty i poczuj magię Świąt! Wspólnie będziemy tworzyć naturalne wianki zimowe. Wykonane wianki uczestnicy zabierają do domu.

Warsztaty dla każdego

O której ?

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 11:00 oraz 17:00 w terminie 12 oraz 19 grudnia o godziie 11:00. Natomiast Warsztaty odbywające się 18 grudnia, startują o godzinie 12:00 oraz 17:00.

Warsztaty dla każdego

Świąteczny Klimat Nadchodzi

Na warsztaty musicie zabrać ze sobą tylko dobry humor! Otrzymacie od nas cały potrzebny materiał do pracy a my już sprawimy, że świąteczny nastrój od razu się Wam udzieli. Będziemy pleść w rytmie świątecznych melodii, popijając ciepłu zimowy napar i zajadając się pysznymi ciasteczkami. Oczywiście jak co roku będziemy pracować na naturalnych materiałach więc zapach żywicy będzie unosił się wśród nas. Poczuj magię świąt z nami i przyjdź popleć z nami wianki!

Dla Kogo?

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my! Więc spokojnie jeśli jeszcze nic nie umiesz a kochasz kwiaty i chcesz rozpocząć z nimi przygodę to te warsztaty są też dla Ciebie!

Lokalizacja

Warsztaty odbędą się w w naszym warsztacie przy Placu Wolnica 9/17. W cichym zakątku kwiatowym Kazimierza, schowanym w podwórzu 🙂

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR

You don't have permission to register.