TYPE YOUR SEARCH HERE

No products in the cart.

Top
Image Alt

Warsztaty Masterclass

27 - 28 Września 2021

WARSZTATY MASTERCLASS

Dołącz do nas na dwudniowe warsztaty! Przy użyciu najwspanialszych sezonowych kwiatów stworzymy kompozycje kwiatowe oraz instalacje florystyczną na ceremonie zaślubin a wszystko zostanie zakończone przepiękną sesją zdjęciową.

Petite Fleur Masterclass

Pierwszy dzień | 27.09.2021

Startujemy o godzinie 11:00. Na początku porozmawiamy sobie o kondycjonowaniu i przygotowaniu kwiatów do pracy. Nauczymy się komponować naturalistyczne kompozycje w naczyniu bez użycia gąbki florystycznej. Będziemy zwracać uwagę na faktury, kolory czy dynamikę roślin. Podziwiamy się z Wami naszym doświadczeniem i porozmawiamy o tym jak pracuje się w branży ślubnej. Na zakończenie tego nie wszystkie kompozycje zostaną sfotografowane.

Petite Fleur Masterclass

Drugi dzień | 28.09.2021

Startujemy o godzinie 11:00. Porozmawiamy sobie o dużych instalacjach kwiatowych tych stojących jak i podwieszanych. Opowiemy o technikach podwieszania czy montażu w nietypowych miejscach. Następnie wspólnie stworzymy ceremonie zaślubin przy użyciu pięknych sezonowych kwiatów. A na koniec wszystko zostanie uwiecznione na cudnych zdjęciach, których będziecie mogli używać w swoim portfolio.

Dla Kogo?

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my!

Wyjątkowa lokalizacja

Z przyjemnością zapraszamy Was na warsztaty które odbędą się w przepięknej Baszcie przy Zamku w Przegorzałach.
*przez cały dzień serwujemy kawę, herbatę, wode i będą słodkie przekąski

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR

You don't have permission to register.