TYPE YOUR SEARCH HERE

Twój koszyk jest pusty.

Top

Warsztaty Masterclass

23-24 Kwietnia 2023

WARSZTATY MASTERCLASS

Dołącz do nas na dwudniowe warsztaty! Przy użyciu najwspanialszych sezonowych kwiatów stworzymy kompozycje kwiatowe oraz instalacje florystyczną na ceremonie zaślubin a wszystko zostanie zakończone przepiękną sesją zdjęciową.

Petite Fleur Masterclass

Pierwszy dzień | 23.04.2023

Startujemy o godzinie 11:00. Na początku porozmawiamy sobie o kondycjonowaniu i przygotowaniu kwiatów do pracy. Nauczymy się komponować naturalistyczne kompozycje w naczyniu bez użycia gąbki florystycznej. Będziemy zwracać uwagę na faktury, kolory czy dynamikę roślin. Podziwiamy się z Wami naszym doświadczeniem i porozmawiamy o tym jak pracuje się w branży ślubnej. Na koniec warsztatów przy użyciu kompozycji kwiatowych wykonamy stylizację stołów.

Petite Fleur Masterclass

Drugi dzień | 24.04.2023

Startujemy o godzinie 11:00. Porozmawiamy sobie o dużych instalacjach kwiatowych tych stojących jak i podwieszanych. Opowiemy o technikach podwieszania czy montażu w nietypowych miejscach. Następnie wspólnie stworzymy ceremonie zaślubin przy użyciu pięknych sezonowych kwiatów. A na koniec wszystko zostanie uwiecznione na cudnych zdjęciach, których będziecie mogli używać w swoim portfolio.

Dla Kogo?

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my!

Wyjątkowa lokalizacja

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR
You don't have permission to register.