TYPE YOUR SEARCH HERE

Twój koszyk jest pusty.

Top

Warsztaty KOMPOZYCJA W WAZONIE

5 CZERWCA 2022

WARSZTATY KOMPOZYCJA W WAZONIE

Dołącz do nas! Przy użyciu najwspanialszych sezonowych kwiatów skomponujemy najpiękniejszy wazon kwiatów, którym później będziesz mógł się cieszyć w swoim domowym zakątku. Wykonane kompozycje uczestnicy zabierają do domu.

Warsztaty dla każdego

Startujemy o godzinie 13:00.

Na początku porozmawiamy sobie o kondycjonowaniu i przygotowaniu kwiatów do pracy. Nauczymy się komponować naturalistyczne kompozycje w wazonie bez użycia gąbki florystycznej. Będziemy zwracać uwagę na faktury, kolory czy dynamikę roślin.

Warsztaty dla każdego

5 czerwca 2022

Na warsztaty musicie zabrać ze sobą tylko dobry humor! Otrzymacie od nas naczynie do komponowania kwiatów oraz wszelkie potrzebne narzędzia, które później będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, aby móc bez problemów komponować sobie kwiaty w wazonie na codzień :).

Dla Kogo?

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my! Więc spokojnie jeśli jeszcze nic nie umiesz a kochasz kwiaty i chcesz rozpocząć z nimi przygodę to te warsztaty są też dla Ciebie!

Lokalizacja

Warsztaty odbędą się o godz. 13:00 w w naszym warsztacie przy Placu Wolnica 9/17. W cichym zakątku kwiatowym Kazimierza, schowanym w podwórzu 🙂

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR
You don't have permission to register.