TYPE YOUR SEARCH HERE

Twój koszyk jest pusty.

Top

Warsztaty Kompozycja Ślubna

12 MARCA 2023

WARSZTATY KOMPOZYCJA ŚLUBNA

Dołącz do nas! Przy użyciu najwspanialszych sezonowych kwiatów skomponujemy niesamowitą kompozycję w wazie. Później każdy z Was będzie mógł zabrać kompozycję i cieszyć się nią w swoim domowym zakątku.

Warsztaty dla każdego

Startujemy o godzinie 11:00.

Na początku porozmawiamy sobie o kondycjonowaniu i przygotowaniu kwiatów do pracy. Nauczymy się komponować naturalistyczne kompozycje w wazonie bez użycia gąbki florystycznej. Będziemy zwracać uwagę na faktury, kolory czy dynamikę roślin.

Warsztaty dla każdego

12 MARCA 2023

Na warsztaty musicie zabrać ze sobą tylko dobry humor! Otrzymacie od nas naczynie do komponowania kwiatów oraz wszelkie potrzebne narzędzia, które później będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, aby móc bez problemów komponować sobie kwiaty w wazonie na codzień :).

Dla Kogo?

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my! Więc spokojnie jeśli jeszcze nic nie umiesz a kochasz kwiaty i chcesz rozpocząć z nimi przygodę to te warsztaty są też dla Ciebie!

Lokalizacja

Warsztaty odbędą się w w naszym warsztacie przy Placu Wolnica 9/17. W cichym zakątku kwiatowym Kazimierza, schowanym w podwórzu 🙂

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR
You don't have permission to register.