TYPE YOUR SEARCH HERE

Twój koszyk jest pusty.

Top

Warsztaty Mama&Córka

28 Maja 2023

WARSZTATY WIANKOWE MAMA & CÓRKA

Dołącz do nas! Przy użyciu najwspanialszych sezonowych kwiatów skomponujemy najpiękniejsze wianki kwiatowe, którym później będziesz mógł się cieszyć prze cały dzień <3

Warsztaty dla każdego

Startujemy o godzinie 13:00.

Na warsztaty musicie zabrać ze sobą tylko dobry humor! Nie martwcie się wszystkiego Was nauczymy i będziemy świetnie się bawić a na koniec uwiecznimy wszystko na zdjęciach przez profesjonalnego fotografa. Po warsztatach otrzymacie swoje zdjęcia na maila i będziecie mieć cudowną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia!

Warsztaty dla każdego

28 Maja 2023

Uważamy, że to idealna okazja do spędzenia czasu wraz z Mamą. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was te wyjątkowe warsztaty! Po zakupie otrzymacie voucher w formie PDF-a, który będzie imienny i będziecie mogli wręczyć go swoim Mamom!

Dla Kogo?

Warsztaty nadają się jak najbardziej zarówno dla osób mniej wtajemniczonych w świat kwiatów jak i tych którzy już się w nim odnajdują i chcą poszerzyć swoje umiejętności. Nasze warsztaty są dla każdego kto kocha kwiaty tak samo jak my! Więc spokojnie jeśli jeszcze nic nie umiesz a kochasz kwiaty i chcesz rozpocząć z nimi przygodę to te warsztaty są też dla Ciebie!

Lokalizacja

Lokalizacja warsztatów zostanie ogłoszona po 14 Lutym 🙂

Whole Collection Available

Story About Us

PETITE FLEUR
You don't have permission to register.